RPG Twilight saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Virtualus Twilightsaga RPG žaidimas:}
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Siemka* Efka

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Edward Cullen
Cullen leader



Pranešimų skaičius : 297
Join date : 2009-08-10

Siemka* Efka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Siemka* Efka   Siemka* Efka Icon_minitimePir. 08 17, 2009 4:46 am

Vardas Pavardė: Taigi taigi, kaip jau turbūt visi žino esu Simona afro. Mano pravardės: Sima, Simutė, Sim, tarakonas, Yas. Šeip kituose forumuose mane galite sutikti kaip Yesmin de Feid, Tanya, Elisha, Emm arba Jezz.

Miestas. Tiesą pasakius esu kaimietė. Esu iš Raseinių. Na netoks jau ir kaimas, bet jei nežinosit, nesupyksiu. Miestelis Kauno rajone. Šeip, dažnai būnu Kaune.

Amžius: Man 14, gimtadienis birželio 15 dieną. Nemėgstu jo švęsti, tiksliau nemėgstu pagirių Very Happy . Nors neturiu žalingų įpročių.

Stilius: Klasikinis, seniau mėgdavau rožinę spalvą. Dabar jos nekenčių. Žiauriai mėgstu batus ant kablų. Mou. Mėgstu rengtis kitaip nei visi.

Išvaizda: Bus nuotraukoje. Šeip esu blondinė. Mėlynos akys. Švelnios lūpos. xDD
Mano ūgis 181, svoris 60 kg. Brrr. Šeip nesu apkūni, tik tiek, nekenčiu raumenų, kurių pas mane per daug Very Happy Very Happy

Laisvalaikis: Neturiu jo. Very Happy Tik per atostogas. Sporto salėje būnu nuo ryto iki vakaro. Myliu sportą. Žaidžiu tinklinį LTU rinktinėje, žodžiu už jus vaikeliai xDD. Tuom tikrai nesiskundžiu. Negalėčiau be to gyventi xD Basketball

Pomėgiai: Mėgstu forumus. Mylimiausios pamokos tai informatika, kūno kultūra, istorija. Žino mylimiausias dalykas sportas. Dar labai mėgstu būti su draugai, važinėtis dviračiais

Nekenčiu: Matematikos labiausiai. Mūsų mokytoja apsoliuti liaušė xDD. Nemegstu televižoriaus, ir gaminti maisto. Išimtis baltas šokoladas

Mužika: Klasikinė, įvairi, mėgstu klubines dainas, arba lėtas, ramias, tiesą sakant priklauso nuo nuotaikos.

Mėgstamiausi smilai ;albino; ;D *Hug* ir xDDD

Jei kas įdomu, klauskit, viską atskysiu. xDD


Nuotraukos: http://www.failai.in/P/1250372155_MAP.jpg
Atgal į viršų Go down
Merė le Boursier
CinderellaMerė le Boursier


Pranešimų skaičius : 305
Join date : 2009-08-07
Age : 81

Siemka* Efka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Siemka* Efka   Siemka* Efka Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:32 pm

Mielas žmogelis esi sunny
Atgal į viršų Go down
https://rpgtwilightsagalt.forumlt.com
 
Siemka* Efka
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
RPG Twilight saga :: Už RPG ribų.. :: O štai ir tikrieji mes-
Pereiti į: